Dat alles via de app wordt geregeld tot aan eten bestellen aan toe. En de rust op het park en dat het een auto vrij gedeelte was.
July 2026 - Miranda V.
Prachtige omgeving!
July 2026 - Janneke H.
Sfeer in en om de Hotellodge door aanplanting. Alsof je in een veldboeket verblijft.
July 2026 - Odette S.
Gastvrijheid, verzorging en uitzicht vanuit Lodge.
July 2026 - Ennie K.
De omgeving, lekker eten en drinken
July 2026 - Judith V.
Mooie en net park en heerlijk restaurant en zwembad
July 2026 - Johan B.
De omgeving en rust
July 2026 - Dewi L.
De leuke hotellodge (18) op de mooiste plek van het park waar mijn dochtertje van 3 het liefst gaat wonen.
July 2026 - Rose R.
Prima verblijf, rustig plek
July 2026 - Ingrid d.
Het ging ons natuurlijk hoofdzakelijk om het huisje, en dat was heel goed. We vonden het zelfs nog beter dan een hotelchalet waar we al een keer of 4, 5 zijn geweest.
July 2026 - Arnold L.
Wij vinden alles geweldig. Jullie bieden genoeg activiteiten aan! De kids club was ook onwijs leuk. En het animatie team doet het zo leuk. Verder is alles erg netjes en schoon. En de omgeving is ook leuk. Ook fijn dat je via whatsapp op de hoogte wordt gehouden. Ik zou dit iedereen aanraden. Wij komen graag nog een keer terug.
July 2026 - Shannon V.
Fijne accomodaties
July 2026 - Anita B.
Het verblijf in de leuke lodge.
July 2026 - Marijke G.
We hebben heerlijk genoten van het park. We zijn overal geweest,zwembad, nest restaurant en de sper voor de kinderen. De lodge was voor 2 personen ruim genoeg voor een paar dagen, zouden we langer willen dan nemen we een grotere lodge. De omgeving is heel mooi,leuke fietstocht gemaakt. Aan de ene kant jammer dat alles digitaal gaat ( onpersoonlijk) aan de andere kant wel makkelijk.
July 2026 - Rob P.
Het zwembad! Zag er goed en verzorgd uit.
June 2026 - Jamie M.